محل تبلیغات شما

بسم الله فروشگاه مصطفی

بازدیدکننده عزیز، اگه واقعا خواهان تغییر و موفقیت و درآمدزایی هستی،

این صفحه رو کامل مطالعه کن

عملی ترین پکیج درامدزایی اینترنتی

+ هدیه: پکیج جامع ادممبر بی نهایت 

میدونستی توی همین روزایی که خیلیا بخاطر تحریم و تورم از بی پولی نون شب خودشون رو هم ندارن،

کسانی مثل سازندگان اسنپ هستن که روزانه بین 500 میلیون تا 1 میلیارد درآمد دارن؟!

فکر میکنی فرق این دو گروه از افراد چیه؟

راستی تا حالا از خودت پرسیدی که چرا تو 650 میلیون در روز که نه،

65 میلیون در روز هم نه!

6 میلیون و 500 هم نه!

چرا حداقل 650 هزارتومن یا اصلا 65 هزارتومن،

یا رند کنیم اصلا 100 هزارتومن هم در روز،

خیلی راحت و اتوماتیک از اینترنت درآمد نداری؟

اونم از همین اینترنتی که

اسنپ روزانه حداقل 500 میلیون تا یک میلیارد ازش بدست میاره?

درسته چون :

"راهش رو درست آموزش ندیدی"

بسیاری از افراد ثروتمند و موفق ایران و جهان که عکس های اونا رو مدام در تلویزیون و اینترنت می بینی از طریق همین اینترنت به این ثروت های باورنکردنی دست پیدا کردن. مثل بیل گیتس سازنده و مالک مایکروسافت، یا مارک زاکربرگ سازنده و مالک فیسبوک و اینستاگرام و واتساپ یا پاول دروف سازنده تلگرام و یا جف بزوس سازنده سایت آمازون. در ایران هم که کم نیستن مثل صاحبان سایت های کافه بازار یا دیجی کالا و یا سازندگان اسنپ و تپسی و آپارات و خیلی های دیگه. دقت کردی جف بزوس و بیل گیتس که نفرات اول و دوم لیست ثروتمندترین افراد دنیا هستن، هردوتاشون میلیاردرهای اینترنتی هستن؟! فکر میکنی این اینترنت چی داره که همه اینا دارن ازش پول درمیارن ولی تو نمیتونی حتی یک میلیون هم ازش دربیاری؟ این سوالی بود که من سال ها پیش از خودم پرسیدم و شب و روز رفتم دنبال جوابش. بعد از کلی شب بیداری، از وقتی که فهمیدم باید چیکار کنم روزانه دارم از درآمد اینترنتی خودم لذتش رو می برم.

عکس ناامیدی و درآمدزایی فروشگاه مصطفی

خب بگذریم. درآمد از این کار یا بهتره بگیم کارها، معمولا به طور میانگین بین 50 هزار تا 1/5 میلیون تومن در روز و 12 تا 15 میلیون در ماهه که بیشتر هم میشه. یعنی ناتوان ترین افراد هم میتونن دیگه روزی 50 تا 100 تومن رو دربیارن. افرادی هم بودن که فقط توی یک روز 12 میلیون درآمد داشتن. بنابراین محدودیتی توی درآمدزایی از این کارها نداریم. زمانی هم که برای این کار اختصاص میدیم بین نیم ساعت تا یک یا دو ساعت در روز هست و من که حقیقتش به شخصه بقیه اوقاتم در روز رو صرف تفریحات مختلف و بودن در کنار خانواده یا خوابیدن و استراحت و انجام کارهایی که دوست دارم مثل مطالعه و. میکنم. البته من خودم ساعت خوابم بیشتره و روزانه حداقل بین 8 تا 10 ساعت می خوابم.

و جالبه که در همین بین و توی خواب، من درآمد خودم رو هم دارم که این درآمد داشتن در عین انجام ندادن هیچ کاری واقعا حس خیلی خوبی داره که قابل وصف نیست و بخاطر همین هم اسم این دوره آموزشی رو روش درامدزایی در خواب گذاشتیم.

شما دوست خوبم میتونی به راحتی از همین امروز به محض دریافت این دوره آموزشی که حاصل تجربیات با ارزش و 10 ساله تیم ماست، کسب درآمد میلیونی خودت رو ان شاءالله شروع کنی و از حمایت و پشتیبانی یک ساله تیم ما بهره مند بشی و یا هم که میتونی این پیشنهاد رو نادیده بگیری و به زندگی عادی خودت برگردی و همیشه به این فکر کنی که شاید قبول کردن این پیشنهاد وسیله نجاتت از شرایطی که الان داری بوده و خدا این پیشنهاد رو در این زمان و مکان، بی دلیل سر راهت قرار نداده. من که دیگه حقی به گردنم نیست چون چیزی که باید می گفتم رو گفتم. حالا تصمیم با شماست.

برای تهیه پکیج کلیک کنید

عملی ترین پکیج درامدزایی اینترنتی 

جداکننده متن

یادتون باشه که:

افراد موفق کارهای خاص و متفاوتی انجام نمیدن!

بلکه اونا کارهای ساده ای که شما فکر می کنید هیچکس اونا رو نمیاد انجام بده،

به شکل خاص و متفاوتی انجام میدن.

ما توی این دوره آموزشی، اون شکل خاص و متفاوت رو که

باعث موفقیت خودمون شده رو صادقانه به شما آموزش میدیم.

ما تئوری و نظریات رو قرار نیست به شما آموزش بدیم.

بلکه دقیقا هرچیزی که در عمل باعث موفقیت خودمون شده رو آموزش خواهیم داد.

پس خیالتون از بابت همه چیز راحت باشه.

برای تهیه پکیج کلیک کنید

جیم ران : شما درخت نیستید

جداکننده متن 

عکس سوالات متداول

نظرات و سوالات سایر کاربران رو می تونید از طریق

کلیک روی گزینه زیر و یا از پایین همین صفحه ببینید:

مشاهده نظرات دیگران

1. آیا این کار از لحاظ شرعی حلاله؟ از لحاظ قانونی مشکلی نداره؟ درآمدمون از داخل ایرانه؟

پاسخ : بله درآمد حلال، قانونی و از داخل ایرانه.

جداکننده متن

2چه کسانی میتوانند از این آموزش استفاده کنند و کسب درآمد کنند؟ واقعا چه محدودیتی وجود داره؟

پاسخ : محدودیتی وجود نداره اما فقط افراد زیر نمیتونن از آموزش های ما استفاده کنن :

1- افراد عجول

2- افراد بی انگیزه

3- افراد بی اختیار و وابسته

جداکننده متن

3برای کسب درآمد در این زمینه به سرمایه ای هم نیاز داریم؟ بعد از تهیه پکیج باید باز هم هزینه کنیم؟

پاسخ : خیر. هزینه دیگه ای نیاز نیست. نیاز به سرمایه هم ندارید چون مثل ما که سال ها پیش با پول یارانه کارمون رو شروع کردیم، شما هم میتونید درآمدزایی خودتون رو بعد از دیدن آموزش ها شروع کنید.

جداکننده متن

4اگه این آموزش ها واسم تکراری بود چیکار کنم؟

پاسخ : شما یا از درآمدی که الان دارید راضی هستید یا نیستید. اگه از درآمدتون راضی نیستید، آموزش های ما برای اولین بار منحصرا از این سایت یعنی آموزشگاه آنلاین معجزه داره ارائه میشه. اگه از این سایت خرید نداشتین مطمئن باشید که مطالب و آموزش های جدیدی منتظر شماست.

بهترین نوع سرمایه گذاری وارن بافت

بهترین نوع کار از نظر بیل گیتس 

جداکننده متن 

توجه : به علت اینکه برای تهیه و تولید این دوره آموزشی وقت بسیار زیادی صرف شده، متأسفانه هیچ تخفیفی نداریم و قیمت پکیج همین 38 تومن هست.

توجه :

1- لینک دانلود پکیج، پس از خرید برای شما نمایان شده و به ایمیل واردشده نیز ارسال خواهد شد.

2- دقت کنید که ایمیل در ابتدای خود www ندارد.

3- با هرکارت بانکی می توان از هر درگاه پرداختی استفاده کرد.

1700 تست پر تکرار کامپیوتر در تمامی آزمون های استخدامی

1700 تست پرتکرار اطلاعات عمومی حوزه بانکی

پاورپوینت نقش بانکداری باز در کسب و کار فین‌تک

رو ,هم ,درآمد ,آموزش ,میلیون ,روز ,در روز ,و یا ,تهیه پکیج ,از این ,این دوره

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

هتل آپارتمان هشت بهشت اخوان وبلاگ شخصی !!!!! chicbihostwin دانلود رایگان مدل سه بعدی دنیای من بهشت پنهان ایردموسی Paul's page Jeramy's collection خرید قیمت پرزگیر لباس چسبی چیست 2021 درباره خودم ودوستان